Partner Google Rzeszów

Partner Google

Program Google Partner dedykowany jest dla agencji reklamowych oraz firm, które zarządzają kontami Google Ads na podstawie innych marek i przedsiębiorstw. Międzynarodowy program Google Partner działa w 60 krajach oraz jest dostępny w 43 językach na świecie. Umożliwia on korzystanie ze specjalistycznych narzędzi, materiałów i usług pomocy, które przyczyniają się do rozwoju działalności firm jak również dostarcza wsparcia reklamodawcom w osiąganiu zadowalających wyników.

Uzyskanie statusu Google Partner przez firmę SeoNet Polska

Jako firma marketingu internetowego SeoNet Polska uzyskaliśmy status Google Partner. Niezmiernie cieszymy się, że dołączyliśmy do agencji marketingowych będących certyfikowanymi partnerami Google na całym świecie. Jesteśmy dumni z tego, że konsekwentnie dążyliśmy do doskonalenia swojej wiedzy i praktyki w obszarach marketingu internetowego, przyczyniając się do uzyskania możliwości podniesienia jakości świadczenia usług Google dla naszych klientów na jeszcze wyższy poziom.

Podczas procesu uzyskiwania statusu Google Partner byliśmy zobligowani do wykazania się nie tylko wiedzą teoretyczną w trakcie zdawania egzaminów certyfikacyjnych, które wymagają corocznego odnawiania, ale również praktycznym zastosowaniem zdobytej wiedzy w optymalizacji kampanii Google Ads naszych klientów. Udowodniliśmy, że nasze kompetencje pozwalają nam skutecznie zarządzać dużymi kontami klientów i spełniać najwyższe wymagania w zakresie wydatków w różnych typach kampanii począwszy od reklam w wynikach wyszukiwania, sieci reklamowej, reklamach produktowych kończąc na reklamach mobilnych, wideo jak również reklamach displayowych. Jednym z głównych czynników, które przyczyniły się do osiągnięcia tego sukcesu, jest konsekwentne rozwijanie naszej pasję i edukacji, będąc na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi narzędziami marketingu cyfrowego.

Jesteśmy niezmiernie dumni z przynależności do programu oraz posiadania logo Partnera Google. Jest to najlepszy dowód na to, że nasz wykwalifikowany zespół przeszedł wymagane egzaminy certyfikacyjne usług Google. Niewątpliwie świadczy to o ciężkiej pracy i wykazaniu się najwyższymi kompetencjami w zakresie analiz i dostarczania naszym klientów najlepszych zwrotów z inwestycji. Z dumą prezentujemy logo Partnera Google go na naszej oficjalnej stronie firmowej.

google partner rzeszów